Září 2010

Londýn 2010(obraz)

27. září 2010 v 15:00 | Carol (K.H.) |  Jiné výtvory
Je to takový projekt. Jsou do toho zapojené fotky z mé dovolené a k tomu ještě vlajka.Tu jsem vyštrachala z počítače,takže zdroj nevím.
Nedivte se tomu méďovi,ale chtěla jsem tam stráž a tohle mi přišlo dobrý.
Pod každou fotkou(jen pod stráží a vlajkou ne) je i popis, co to je.Je to sladěné do barev-zelená a černá. 2010 je tam proto,že jsou to fotky z toho roku. K článku ještě je jedna fotka a to návrch,jak to mělo vypadat a myslím,že se mi to dost podle toho návrhu podařilo.
Na tom návrhu můžete vidět i výpočty na ty rámečky,ve kterých fotky jsou.

Pastelky

23. září 2010 v 14:00 | Carol (K.H.) |  Fotím
12 dní jsem nic nepřidala.Nebylo by to proto,že bych neměla náladu nebo nic nevyrobila či nevyfotila. Ale můžou za to dvě věci:    škola  
                                                         <
                                                              plány
Sice školu zvládám,ale občas jsem dost unavená.Aktuálně jsem nemocná. A k tomu druhému,připravuji něco už k Halloweenu. A tak se soustředím hlavně na to.

Ale ted už k tomu hlavnímu. Jak jsem slibovala.Nafotila jsem pastelky. Jsou už nafocené  hodně dlouho,ale nenašla jsem čas. Tentokrát nejsou rozděleny do dvou částí.Je to devět fotek.
Nejsou to nějak zvlášt umělecké fotky.

Jak využít dárek z Bravo girl.

11. září 2010 v 19:23 | Carol (K.H.) |  Jiné výtvory
Jak využít dárek z Bravo girl.
Tento časopis si kupuji už skoro rok. Jednou jsem dostala řetízek s přívěsky a teď ve čtvrtek jsem dostala stejný,ale s jinými přívěsky. A mě napadlo, jak je všemožně využít. 
Na první fotce jsou ty řetízky a přívěsky.
Využití:
1.Oba řetízky jsem spojila dohromady a udělala z něho delší řetízek.
2.Zase jsem je spojila,ale tentokrát jsem si to dala jako náramek.
3.Spojené a na nich jsou přívěsky to samé i na fotce číslo 4.

Potom mě ještě napadlo,kdo má kulaté náušnice,že by se to dalo provléknout a taky s přívěskem,ale to by se muselo upravit a já chtěla řetízky ještě využít. Nebo třeba ještě jako ozdoba na klíče,tašku,atd.

Zlo nám trochu přeteklo

4. září 2010 v 12:39 | Carol (K.H.) |  Tempery
Docela vtipný název,ne?
 Napadlo mě to čirou náhodou,když jsem přemýšlela o dalším obrazu,který si pověsím za sklo na stěnu. A už když jsem to viděla pouze tužkou,vypadalo to moc hezky. A vybarvené to vypadá ještě lépe. Je to opět kombinace temper a fix. Fixama je to obtáhnuté a ještě fixou je vybarvené Zlo a Dobro. Jak vidíte,je tam dole veprostřed lísteček,je tam název a můj podpis,aby člověk věděl,co to má být. :-)

Mnou vytvořený rozvrh

1. září 2010 v 16:05 | Carol (K.H.) |  Grafické výtvory
Tak je tu nový školní rok. A protože potřebuju rozvrh,tak jsem se rozhodla si ho udělat. Je takový jednoduchý,ale mě vyhovuje. Jsou na něm tyto zajímavosti z Londýna-Big Ben,London Eye(tuhle fotku můžete vidět celou tady), červená telefonní budka a generál Nelson.
Je tam ještě napsáno London a školní rok 2010-2011. Na mém je ještě 7.B.
Je to jiné než originál. Správně to je 20x14,2 cm.

A abych nezapomněla.
Hezký a úspěšný nový školní rok 2010-2011!

Jezírko

1. září 2010 v 13:00 | Carol (K.H.) |  Tempery
Jezírko. Chtěla jsem trochu obnovit výzdobu pokoje. Navrhla jsem si to tužkou a vYbarvila temperou. Něco tomu chybělo a tak jsem něco ještě obtáhla fixami. Lekníny a oko žáby jsou obtáhlé-vybarvené jenom fixou. Udělala jsem spíš okraj jezírka,aby tam nebyla jen voda a lekníny,ale i ty kameny.
Pověsila jsem si to za sklo na zeď místo jednoho plakátu.