Leden 2011

Bužírkový náramek

29. ledna 2011 v 15:00 | Carol (K.H.) |  Jiné výtvory
Opět jen takový výplod mé fantazie. Je tím provlýknutý drátek a různě zamotaný. Díky těm drátkům se změnila barva bužírky, takže to vypadá ještě víc zvláštně. Podívejte se sami.

Přednastaveno

Další využití dárku z Bravo girl

22. ledna 2011 v 15:00 | Carol (K.H.) |  Jiné výtvory
Další využití dárku z Bravo girl.
Tentokrát se jedná o náramek s dvěmi hvězdami. Měla jsem dva a tak jsem chtěla mít i  něco na krku. A tak jsem jeden rozstřihla a navlékla na drátek, který jsem upravila. Výsledek je takový jaký vidíte v celém článku.Veprostřed je ten původní náramek z BG!

PŘEDNASTAVENO

Odlet

18. ledna 2011 v 11:01 | Carol (K.H.) |  Moje články
Ahoj.
AKtuálně u mě probíhá balení, ale už tak je tu chaos. Radši tedy už píšu teď. Do Prahy odjíždíme v půl třetí a do Londýna odlétáme snad v osm. Z Londýna do Hong Kongu to bude asi  11 hodin a potom do Sydney asi 6. Včera jsem si ještě do Ipoda rychle stáhla všechny muzikálový písničky a k tomu ještě audio knížky. Divou Báru, Krysaře, Pověsti české a nějakou pohádku. Chvíli jsem poslouchala Krysaře jen začátek a je to skvěle namluvené. Připadám si jako kdybych opět byla v divadle a viděla ho. Držte mi tedy palce at cestu přežiju a snad se pokusím i ozvat. Mějte se pěkně!

                               Carol (K.H.)

AKTUAL(18.1.2011 14:44) : Tak se mějte hezky.
55

Zdravím

16. ledna 2011 v 11:00 | Carol (K.H.) |  Moje články
Zdravím.
Po dlouhé době se opět ozývám. (Ano, ten článek Něco byl přednastaven.) Chtěla jsem vás jenom seznámit s mojí situací a tak.
Čtvrtletky dopadly vcelku v pohodě, akorát češtinu budu mít za pět, protože jsme dělali přízvuky a tak, což mi nikdy nešlo. Ale nevadí mám z češtiny 57 jedniček a jsem dost aktivní.
Co čekám na výzu?
Asi se vám to zdá ještě brzy, ale dozvíte se proč to říkám už teď. Ale jinak budu mít samé jedničky, což je v 7.ročníku dobrý, ne?
Dále tu nebudu až do asi 6-7. února. Což jsou tři neděle. Omyl nejedu na lyže. Zásadně totiž nelyžuju, proto ani v únoru nepojedu na lyžák se třídou(ale to není jediný důvod). A co tedy budu ty tři týdny dělat? Jedu za teplem a mořem. Již jsem psala, kam se chystám, ale píšu to radši znova. Nebudu to dále okecávat..... jedu nebo spíše letím.........do Austrálie a na Nový Zéland. V Austrálii budeme asi tak týden a pak se nalodíme na zaoceánskou loď a poplujeme okolo Nového Zélandu. Moc se těším na tu loď. Je tam kino, lázně, lezecká stěna a mnoho dalšího. Jediné, co bude úmorné, bude cesta. Dohromady letíme 30 hodin. Jsem zvyklá létat tak polovinu. Ale snad to dám. Díky téhle cestě se ještě podívám podruhé do Anglie( v srpnu totiž tam znova letím+Skotsko) a ještě do Hong Kongu. Dobré je , že letíme se společností, která je v nejlepších aerolinkách na světě a k tomu má o jednu hvězdu víc, než jsme kdy letěli. Jinak zřejmě v listopadu letošního roku, bych měla letět do Emirátů. Na to se těším. Mám ráda totiž arabskou kulturu a historii. Jiank na každý týden je zatím přednastaven jeden článek. Mám v galerii ještě pár výrobku, tak snad stihnu z nich udělat články. Kdyby ne tak se pokusím je udělat v Austrálii, kde se doufám dostanu k nějakému počítači. Takže se nedivte pokud se objeví článek bez háčků a čárek.
O knížce jsem vám myslím už psala. Ale kdyby ne, tak píšu encyklopedii.
To je asi vše. Možná, že se ještě ozvu, uvidíme.

Zdar!   
                                                                                                                   Carol (K.H.)
55

Něco

8. ledna 2011 v 14:50 | Carol (K.H.) |  Papírové ozdoby
Je to takový výrobek, co vznikl úplně náhodou. Prostě jsem to nějak slepila, přeložila a tak. Nakonec je z toho toto.

Jinak aktuálně přednastavuju na každý týden, co budu pryč. Uvidím, zda něco ještě bude přednastaveno. Nic jaksi mě poslední dobou nenapadá.

Ceny pro vítěze párty mám vyrobené, ale zatím mi chybí ještě jedna adresa a tak čekám.
Jinak jsem už o rok starší. Včera jsem měla narozky. 

Krásný nový rok 2011!

1. ledna 2011 v 1:04 | Carol (K.H.) |  Moje články
                           Krásný nový rok 2011! Vykročte do něj správnou nohou.
Minulý rok docela utekl. Nejdřív mi to nepřišlo, ale byly prázdniny najednou škola a rodičák, Vánoce a ted nový rok.
Asi tak za 16 dní vás opustím na 3 neděle s tím, že se pokusím něco přednastavit a popřípadě se i ozvat. Prý je na lodi dostupný internet v kavárně no uvidíme. Každopádně se těším, akorát ta cesta bude dlouhá. Asi 50 hodin. To víte, kdo chce vidět Sydney a Nový Zéland musí něco vydržet.
Ani mi to nedochází, ale za 6 dní budu zase o rok starší. Čeká mě věk, který někdo považuje za neštastný a to 13. Nevím, uvidím co mi tenhle věk přinese.
Jinak taky píšu takovou knížku. Není to žádný příběh, ale je to taková jakoby encyklopedie vybraných českých muzikálů. Možná sme dám i hlavní loga, která jsem jim vytvořila.

Tak já se jdu koukat na DVD.

Mějte se hezky a využijte toho a koukejte spát dlouho ;-)